ارزانترین سایت فروش فالوور اینستاگرام

برای ورود به ارزانترین سایت فروش فالوور اینستاگرام کلیک کنید.

 

آشنایی با سایت فروش فالوور ارزان اینستاگرام

در این پست میخواهیم با ارزانترین سایت فروش فالوور اینستاگرام بیشتر آشنا شویم. اینستاگرام با بیش از ۲۰ میلیون کاربر یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در میان ایرانیان است. این روزها جهان سرعت گرفته است و عکس و ویدیو از سریع‌ترین فرم‌هایی هستند که توسط کاربران دیده می‌شوند. شاید همین سرعت در دیده شدن، یکی از دلایل عمدۀ جذابیت این شبکۀ اجتماعی است. «اینستاگرام» یا مخففش «اینستا». اگر اهل موبایل و عکاسی با موبایل باشید، شاید این کلمه را زیاد شنیده باشید اما ندانید که چیست و چکار می کند. شاید هم یکی از طرفداران پروپا قرصش باشید. اگر از گروه اول هستید، جانم برایتان بگوید که ایسنتاگرام یک اپلیکیشن ادیت عکس و به اشتراک گذاری آن است که روی گوشی هایی با سیستم عامل آندروید و iOS نصب می شودو این امکان را به شما می دهد که از زندگی روزانه خود، «خوب» عکاسی کنید و با دوستانتان به اشتراک بگذارید. اینجا سعی داریم چند نکته را به شما بگوییم تا بتوانید از این برنامه بهترین استفاده را بکنید.

فالوور و خرید فروش فالوور اینستاگرام

اینستاگرام گردش و سیر در تصاویر اشتراکی است و یک سیستم عالی برای ثبت لحظات خاص و ارتباط با مردم جهان است. آسگرام ارزانترین سایت فروش فالوور اینستاگرام میباشد. این شبکه اجتماعی همچنین به صاحبان مشاغل فرصت تبلیغ محصولات و سرویس هایشان را میدهد. استفاده از اینستاگرام برای تبلیغ تجارت شما خیلی به صرفه و آسان است.

Following این کلمه در اینستاگرام به معنی «فالو شدن» یا «دنبال شدن» یک اکانت توسط یک اکانت دیگر است. اگر شما وارد صفحه خود شوید، فالووینگ در صفحه شما نشان‌دهنده اکانت‌هایی است که توسط شما فالو شده‌اند. اگر وارد صفحه دیگری شوید، فالووینگ در آن صفحه نشان‌دهنده اکانت‌هایی است که توسط آن صفحه فالو شده‌اند.

وقتی کسی در لیست فالووینگ شما قرار دارد به این معنی است که شما او را دنبال می کنید و فالوور او حساب می شوید. پس اگر شخص پستی در اینستاگرام قرار دهد؛ یا استوری منتشر کند ؛ شما می توانید ان را ببینید و لایک و کامنت بگذارید.

در اینستاگرام  به افرادی که صفحه ی شما را دنبال می کنند، فالوور می گویند. ارزانترین سایت فروش فالوور به شما کمک میکند که خرید به صرفه و خوبی را برای پیج اینستاگرام خود داشته باشید. ممکن است برای پیشرفت در خدماتتان نیازمند سایتی برای فروش فالوور اینستاگرام با بهترین قیمت ها باشید که ما به شما سایت آسگرام را پیشنهاد میکنیم. در واقع هنگامی که شما از صفحه ی خاصی در اینستاگرام خوشتان می آید؛ یا به مطالب ارائه شده در آن صفحه علاقه مند می شوید؛ محتوای ارائه شده در صفحه را پیگیری می کنید. به چنین حالتی اصلاحا گفته می شود که صفحه را دنبال می کنید. در این صورت شما فالوور آن صفحه می شوید. حال به عملی که شما انجام می دهید فالووینگ یا دنبال کردن می گویند. آسگرام نه تنها ارزانترین سایت فروش فالوور اینستاگرام بلکه بهترین و کاملترین پنل خدمات اینستاگرام در ایران میباشد.

شاید شما به دنبال خرید فالوور با بهترین قیمت و تعرفه ها باشید . سایت آسگرام بهترین و کاملترین پنل خدمات اینستاگرام است . برخی از خدمات آسگرام شامل فروش فالوور اینستاگرام میباشد که با بهترین قیمت و تنوع در سرور ها به کاربران عزیز ارائه میگردد . برای مشاهده کامل پنل خدمات اینستاگرام آسگرام لطفا وارد صفحه اصلی سایت شوید.

 

لایک اینستاگرام

لایک اینستاگرام در حال حاضر جزو مواردی به حساب می آید که برای افراد نشانه ای از تایید شدن در کارشان دارد . به نوعی اصلی‌ترین ویژگی که در اینستاگرام منجر به تعامل همیشگی کاربران با یکدیگر می‌شود، قابلیت مشاهده پست‌ها، لایک و ثبت کامنت در اینستاگرام است.اینستاگرام در این راستا سبکی منحصر به فرد را ایجاد کرده و به نوعی از طریق عکس و ویدیو مابین کاربران تعامل اصلی را ایجاد می‌کند. ارزانترین سایت فروش فالوور اینستاگرام تنها شامل خدمات فالووری نمیشود بلکه شامل فروش لایک نیز هست .هر کاربر در اینستاگرام قادر به ارسال ویدیو و عکس خواهد بود سایر کاربران این ویدیوها و عکس‌های ارسالی را مشاهده و در صورت تمایل آن‌ها را لایک کرده و یا به ثبت کاملا در زیر آن‌ها می‌پردازند.شما نیز برای خرید لایک ارزان نیاز به ارزانترین سایت فروش فالوور خواهید داشت، آسگرام یکی از بهترین سایت ها برای خرید لایک ارزان میباشد.معنی لایک یعنی دوست داشتن. وقتی یک پست یا یک متن را لایک می کنید ، یعنی واقعا به آن نوشته علاقه مند هستید که آن را لایک کرده اید.بنابراین با انتخاب سایتی مناسب برای فروش فالوور و لایک ارزان اینستاگرام پیج مناسبی خواهید داشت. حتما شما هم اصطلاح “لایک داری” و “بیگ لایک” رو شنیدید. معمولا وقتی کسی از چیزی یا کاری خوشش میاید از این اصطلاح استفاده می کند که در اصل برگرفته از همین لایک در شبکه های اجتماعی هست.

اهمیت لایک در اینستاگرام چیست ؟

یکی از دلایل اصلی اینکه لایک یک تصویر یا ویدیو دارای اهمیت است این است که، وقتی یک کاربر آن پست را میبیند ، معمولا اول تصویر توجه وی را جلب کرده و سپس به تعداد لایک های آن پست یا تصویر نگاه میکند.خرید فالوور ارزان اینستاگرام پس اگر لایک پست شما بیشتر باشد نظر بیننده را به خود جلس خواهد کرد که برای تسریع در این امور میتوانید از ارزانترین سایت فروش فالوور اینستاگرام یعنی آسگرام استفاده کنید. اگر تعداد لایک های آن پست زیاد باشد باعث میشود تا کابر تمایل پیدا کند تا به پروفایل آن پیج سر بزند و بقیه پست های آن را ببیند و حتی ممکن است باعث شود تا آن پیج را فالوو کند .

در یک بررسی کامل میتوان اینگونه نتیجه گرفت که ، تعداد لایک های زیاد یک پست در اینستاگرام نشان دهنده جذابیت آن پست است و این یعنی توانسته است توجه کاربران بسیاری را به خود جلب کند .از طرف دیگر یکی از پارامترهای مهم الگوریتم اینستاگرام، لایک است .

الگوریتم اینستاگرام در مورد لایک چگونه است ؟

فرض کنید پیچ اینستاگرام شما تعدادی فالور دارد . ما این تعداد را ۲۰ هزار نفر فرض میکنیم . وقتی شما یک پست را منتشر میکنید این پست برای همه ۲۰ هزار نفر ارسال نمیشود و همه آنها نمیتوانند این پست را ببینند .

اینستاگرام براساس الگوریتم خود در ابتدای انتشار یک پست توسط شما ، آن را تنها به ۱۰ درصد از فالورهای شما نشان میدهد . اگر در ۲۰ الی ۳۰ دقیقه ابتدایی عکس العمل این ده درصد از فالورهای شما به پست ارسالی مثبت باشد اینستاگرام آن را به فالورهای بیشتری نشان میدهد . در نتیجه یکی از بهترین روش ها خرید لایک برای پست مورد نظرتان است که با مراجعه به ارزانترین سایت فروش فالوور و لایک اینستاگرام میتوانید بهترین عملکرد را داشته باشید.

پس همه چیزبستگی  به همان تعداد لاین و کامنتی دارد که در ۳۰ دقیقه اول انتشار پست شما از طرف آن ده درصد انجام میشود . اگر بازخورد آنها مثبت باشد پشت شما حتی میتواند در صفحه اکسپلور اینستاگرام هم نشان داده شود.خدمات اکسپلور نیز در سایت آسگرام قرار گرفته است. که خود یک فرصت عالی برای دیده شدن است .

واقعیت لایک در شبکه های اجتماعی

اما این همه واقعیت نیست چراکه تعداد زیاد لایک یا فالوور (دنبال کننده)، نشانه دوست داشتنی بودن و اهمیت فرد، یا اهمیت مطلب فرد برای دیگران نیست. چرا که لایک کردن امروزه به یک بده بستان تبدیل شده است و دیگران شما را لایک می کنند تا لایک شوند. گاهی اوقات خرید لایک تنها روش و سریع ترین روشی است که به آن نیاز داریم و خرید لایک از سایتی که با بهترین هزینه آن را به ما ارائه دهد مورد نیاز ما واقع میشود آسگرام که یکی از ارزانترین سایت های فروش فالوور اینستاگرام میباشد در تمامی زمینه های خدمات اینستاگرام کمک شایانی به ما خواهد کرد. بسیاری از افراد، فقط دیگران را لایک می کنند تا به خودخواهی متهم نشوند و خیلی از پست هایی که لایک می شوند، اصلا خوانده نمی شوند !!

چرا لایک ها نشان دهنده اهمیت و دوست داشته شدن نیست؟

با یک مثال ساده می توان به حقیقت موضوع دست یافت، اگر فردی در اینستاگرام فقط ۱۰۰ نفر را فالوو یا دنبال کند و هر کدام در روز دست کم یک پست بگذارند ( برخی افراد گاه تا ۷- ۸ پست در روز ارسال می کنند) این فرد با حداقل ۱۰۰ پست مواجه خواهد شد و اگر فقط برای خواندن هر پست یک دقیقه نیاز باشد تقریبا یک ساعت و چهار دقیقه طول خواهد کشید تا فرد بتواند مطالب ارسال شده توسط دوستانش را بخواند. برای افزایش فالوور واقعی و لایک یا کامنت میتوانید از روش های زیادی استفاده کنید در صورتی که میخواهید در زمان و هزینه صرفه جویی کنید میتوانید از سایت فروش فالوور و لایک ارزان اینستاگرام یعنی آسگرام استفاده کنید. معلوم است که این فرد  فرصت نخواهد کرد تک تک پست های دوستانش را بخواند و از روی رضایت یا پسندیدن، آن را لایک کند. بنابراین فقط پست ها را بی وقفه پشت سرهم و بدون خواندن لایک می کند تا فقط فالوورهایش را از دست ندهد!)

تبادل لایک

به غیر از سلبریتی ها (افراد مشهور مثل هنرپیشگان معروف و…)، کسانی که لایک زیادی دارند (در اینستاگرام)، حتی اگر کسی را فالو (دنباله روی) نکرده باشند، به صفحه آن ها سر می زنند و مطالبشان را لایک می کنند تا لایک جمع کنند. چون فالو شدن و فالو نکردن توهم “مهم بودن” را در فرد ایجاد می کند، فرد کسی را فالو نمی کند اما غیرمستقیم به صفحه افراد رفته و همه را لایک می کند تا لایک بگیرد! عده زیادی هم برای راحتی کار گزینه خرید فالوور و لایک را انتخاب میکنند. زمانی هم که افراد برای شما کامنت می گذارند هدفشان این است که برایشان کامنت گذاشته شود. (از شما تعریف می کنند تا شما هم از آن ها تعریف کنید). از دیگر خدمات آسگرام میتوان فروش کامنت اینستاگرام را نام برد.

نکته مهم دیگر در مورد فالوور ها و لایک های افراد این است که اغلب تعداد فالوورها و لایک ها واقعی نیستند. چراکه می توان لایک و فالوور را خرید و فروش کرد. افزایش تعداد لایک و فالوور برای عده ای تبدیل به نیاز روحی شده! و برای عده‌ای نیز تبدیل به کسب و کار شده و با فروش لایک و فالوور تجارت می کنند!

 

افزایش و فروش کامنت اینستاگرام

کامنت (Comment) به معنای “اظهارنظر کردن” است. در اینستاگرام نیز هنگامی که بخواهید نظر خود را در مورد یک پست بیان کنید، می‌توانید زیر همان پست کامنت بگذارید. دقت کنید که این کامنت‌ها توسط همه قابل دیدن است و امکان پاسخ (reply) به کامنت شما وجود دارد.لازم به ذکر است از مواردی که باعث میشود پست شما بهتر و بیشتر دیده شود و احتمال آن در قرار گرفتن در اکسپلور را زیاد میکند افزایش کامنت اینستاگرام برای پست شماست . شما به مرور زمان و با افزایش تعداد فالوور های پیجتان و استفاده از پست های جالب اینستاگرام و تعامل با پیج های دیگر اینستاگرام میتوانید کامنت پست خود را افزایش دهید . همچنین شما میتوانید با خرید کامنت برای پست خود نیز در این امر پیشی بگیرید از ارزانترین سایت های فروش کامنت اینستاگرام سایت آسگرام میباشد . در آسگرام انواع کامنت های تصادفی و سفارشی فروخته میشود. افزایش کامنت پست اینستاگرام شما نه تنها سبب افزایش تعداد فالوور های اسنتاگرام و لایک شما بلکه باعث بهتر دیده شدن و پیشرفت چشمگیر پیج اینستاگرام و در صورت بیزنس سبب افزایش فروش خدمات شما خواهد شد. بنابراین آسگرام یکی از ارزانترین سایت فروش فالوور اینستاگرام میباشد که کلیه خدمات فالوور و لایک و کامنت اینستاگرام را با بهترین و ارزانترین قیمت ممکن ارائه میدهد . موفق و پیروز باشید.

 

برای ورود به آسگرام پنل خدمات اینستاگرام کلیک کنید .